Archiv novinek

27. května 2020
Možnost nahlášení periodického samoodečtu zákazníkem prostřednictvím aplikace

V současné době nabízíme zákazníkům možnost nahlášení samoodečtu elektronickým způsobem prostřednictvím mobilní nebo webové aplikace.

Více
6. května 2020
GasNet stavebníkům doporučuje: Nechte si vytyčit plynovody, je to zdarma a může vám to ušetřit statisíce korun

Stavební sezóna se naplno rozbíhá a opět se začnou objevovat případy narušení plynárenských zařízení. Vznikají často velmi nepříjemné, někdy i zdraví nebezpečné situace, spojené s odstavením zákazníků a pochopitelně se značnými hmotnými škodami.

Více
30. dubna 2020
Fyzické odečty nahrazujeme bezkontaktními samoodečty

Vzhledem k vládním opatřením souvisejícím s epidemiií onemocnění COVID-19 dočasně omezujeme provádění fyzických odečtů u měřidel umístěných uvnitř objektů, které nahrazujeme tzv. samoodečtem.

Více
21. dubna 2020
GasNet podpořil hasiče nákupem ochranných nanofiltrů za 1,3 milionů korun

Zástupci společnosti GasNet, největšího distributora zemního plynu v České republice, dnes za asistence Hasičského útvaru ochrany Pražského hradu, na Pražském hradě, předali vedení Hasičského záchranného sboru ČR dar v podobě 130 000 kusů nanofiltrů určených do textilních roušek. Jedná se o speciální ochranou pomůcku, která zajistí hasičům vysoký stupeň ochrany při zásazích v rizikovém prostředí.

Více
24. března 2020
Covid 19: Prioritou zůstávají spolehlivé a bezpečné dodávky

Zajištění spolehlivých a bezpečných dodávek pro více než 2,3 milionů českých domácností a firem je pro nás absolutní prioritou. Rádi bychom vás proto informovali o přijatých opatřeních, která sledují tři hlavní cíle – ochranu zdraví, bezpečnost & spolehlivost dodávek a minimalizaci rizik spojených s šířením nákazy.

Více
14. března 2020
Zákaznická komunikace online nebo telefonicky

V souladu s nařízením vlády jsou všechna zákaznická centra innogy, na kterých bylo možné vyřídit požadavky spojené s připojením k distribuční soustavě GasNet, do odvolání uzavřena.

Více
6. února 2020
Růst zájmu o vytápění zemním plynem pokračuje

V posledních třech letech plynaři zaznamenali výrazný nárůst zájmu o oživení tzv. mrtvých přípojek plynu.

Více

nahoru