Archiv novinek

21. října 2020
Covid-19: Na dodávky zemního plynu se můžete spolehnout

V souvislosti se současnou situací ohledně šíření nemoci COVID–19 chceme všechny zákazníky i veřejnost ujistit, že naší absolutní prioritou zůstává zajištění spolehlivých a bezpečných dodávek životně důležité energie českým domácnostem i firmám.

Více
12. října 2020
GasNet představuje novou vizuální podobu a spouští vlastní zákaznickou linku 555 90 10 10

Společnost GasNet, provozovatel největší plynárenské distribuční soustavy v České republice, dnes představuje novou vizuální podobu své značky. Název GasNet zůstává. Pod značkou GasNet bude vystupovat také servisní společnost GridServices, s.r.o., která se v této souvislosti k dnešnímu dni přejmenovala na GasNet Služby, s.r.o. GasNet dnes také uvedl do provozu vlastní zákaznickou linku 555 90 10 10.

Více
7. července 2020
GasNet uvedl do provozu první mobilní samoobslužnou čerpací stanici na LNG v ČR

Společnost GasNet, tuzemský lídr v distribuci zemního plynu, úspěšně zprovoznila v tuzemsku první mobilní veřejnou samoobslužnou plnicí stanici na zkapalněný zemní plyn – LNG. Čerpací stanice se nachází v Klecanech u Prahy, kousek od dálnice D8. Řidičům nákladních vozů je tato moderní a ekologická technologie k dispozici non-stop.

Více
10. června 2020
Možnost nahlášení periodického samoodečtu zákazníkem prostřednictvím aplikace

V současné době nabízíme zákazníkům možnost nahlášení samoodečtu elektronickým způsobem prostřednictvím mobilní nebo webové aplikace.

Více
9. června 2020
GasNet posílá na Olomoucko přes 300 tisíc korun: Zdarma lidem v zaplavených obcích vymění regulátory plynu

Gasnet posílá rychlou pomoc do obcí na Olomoucku. Nedělní bleskové záplavy zde napáchaly značné škody i na plynárenských zařízeních zákazníků. Nejčastějším poškozením, které vedlo k přerušení dodávek plynu, bylo zaplavení plynoměru a takzvaného regulátoru vodou.

Více
29. května 2020
GasNet stojí už deset let po boku Dobrovolných hasičů

Ocenit profesionalitu zásahů dobrovolných hasičů a také jejich preventivní činnost - to je hlavní cíl ankety Dobrovolní hasiči roku. Přihlašování sborů a jednotek do desátého ročníku ankety bylo zahájeno v pátek 29. května v Brně. GasNet je deset let, tedy od začátku ankety, generálním partnerem dobrovolných hasičů.

Více
6. května 2020
GasNet stavebníkům doporučuje: Nechte si vytyčit plynovody, je to zdarma a může vám to ušetřit statisíce korun

Stavební sezóna se naplno rozbíhá a opět se začnou objevovat případy narušení plynárenských zařízení. Vznikají často velmi nepříjemné, někdy i zdraví nebezpečné situace, spojené s odstavením zákazníků a pochopitelně se značnými hmotnými škodami.

Více
30. dubna 2020
Fyzické odečty nahrazujeme bezkontaktními samoodečty

Vzhledem k vládním opatřením souvisejícím s epidemiií onemocnění COVID-19 dočasně omezujeme provádění fyzických odečtů u měřidel umístěných uvnitř objektů, které nahrazujeme tzv. samoodečtem.

Více
21. dubna 2020
GasNet podpořil hasiče nákupem ochranných nanofiltrů za 1,3 milionů korun

Zástupci společnosti GasNet, největšího distributora zemního plynu v České republice, dnes za asistence Hasičského útvaru ochrany Pražského hradu, na Pražském hradě, předali vedení Hasičského záchranného sboru ČR dar v podobě 130 000 kusů nanofiltrů určených do textilních roušek. Jedná se o speciální ochranou pomůcku, která zajistí hasičům vysoký stupeň ochrany při zásazích v rizikovém prostředí.

Více
24. března 2020
Covid 19: Prioritou zůstávají spolehlivé a bezpečné dodávky

Zajištění spolehlivých a bezpečných dodávek pro více než 2,3 milionů českých domácností a firem je pro nás absolutní prioritou. Rádi bychom vás proto informovali o přijatých opatřeních, která sledují tři hlavní cíle – ochranu zdraví, bezpečnost & spolehlivost dodávek a minimalizaci rizik spojených s šířením nákazy.

Více
14. března 2020
Zákaznická komunikace online nebo telefonicky

V souladu s nařízením vlády jsou všechna zákaznická centra innogy, na kterých bylo možné vyřídit požadavky spojené s připojením k distribuční soustavě GasNet, do odvolání uzavřena.

Více
6. února 2020
Růst zájmu o vytápění zemním plynem pokračuje

V posledních třech letech plynaři zaznamenali výrazný nárůst zájmu o oživení tzv. mrtvých přípojek plynu.

Více