Novinky

Konsorcium vedené společností Macquarie Infrastructure and Real Assets (MIRA), do nějž patří British Columbia Investment Management Corporation (BCI) a Allianz Capital Partners zastupující pojišťovací společnosti skupiny Allianz, úspěšně zvýšilo svůj podíl ve společnosti innogy Grid Holding (iGH) na 100 %. Dokončení transakce, která byla ohlášena v dubnu 2019, přichází poté, co Evropská komise schválila akvizici většinového podílu ve společnosti innogy ze strany společnosti E.ON. iGH vlastní společnost GasNet, která provozuje největší distribuční síť zemního plynu v České republice, a také společnost GridServices. Od této chvíle již nejsou společnosti GasNet a GridServices součástí skupiny innogy.

Archiv novinek

Elektronické formuláře

Distribuce plynu online je bezplatnou aplikací, prostřednictvím které můžete snadno a z pohodlí domova komunikovat s provozovatelem distribuční soustavy.

Více

Online servis PDS

Webová aplikace, která umožňuje zákazníkům přístup k datům odběrných míst, pro která mají s PDS uzavřenou smlouvu o distribuci, přístup k fakturačním datům těchto odběrných míst, zadávání samoodečtů, podávání žádostí a reklamací.

Více

  • Odběrový stupeň: GasNet – Základní
  • Pohotovost plyn - 1239
  • e-mail: info@gasnet.cz
  • Nonstop zákaznická linka: 800 11 33 55

Růst zájmu o vytápění zemním plynem pokračuje

6. února 2020

V posledních třech letech plynaři zaznamenali výrazný nárůst zájmu o oživení tzv. mrtvých přípojek plynu.

Více

Ceník distribuce 2020

30. prosince 2019

V sekci Obchodník s plynem v menu Obchodní podmínky a fakturace byl zveřejněn Ceník distribuce pro rok 2020.

Více

Kalkulačka VOSO pro rok 2020

10. prosince 2019

Zveřejněna kalkulačka na výpočet ceny za distribuci plynu pro rok 2020 pro kategorii zákazníků velkoodběratel a střední odběratel.

Více

nahoru