GasNet představuje novou vizuální podobu a spouští vlastní zákaznickou linku 555 90 10 10

12. října 2020

Společnost GasNet představuje novou vizuální podobu své značky. Pod značkou Gasnet bude vystupovat také servisní Společnost GridServices, která se přejmenuje na GasNet Služby. GasNet zároveň uvedl do provozu vlastní zákaznickou linku 555 90 10 10

Více

GasNet uvedl do provozu první mobilní samoobslužnou čerpací stanici na LNG v ČR

7. července 2020

Společnost GasNet, tuzemský lídr v distribuci zemního plynu, úspěšně zprovoznila v tuzemsku první mobilní veřejnou samoobslužnou plnicí stanici na zkapalněný zemní plyn – LNG.

Více

Možnost nahlášení periodického samoodečtu zákazníkem prostřednictvím aplikace

10. června 2020

V současné době nabízíme zákazníkům možnost nahlášení samoodečtu elektronickým způsobem prostřednictvím mobilní nebo webové aplikace.

Více

  • Odběrový stupeň: GasNet – Základní
  • Pohotovost plyn: 1239
  • e-mail: info@gasnet.cz
  • Zákaznická linka GasNet: 555 90 10 10

Elektronické formuláře

Distribuce plynu online je bezplatnou aplikací, prostřednictvím které můžete snadno a z pohodlí domova komunikovat s provozovatelem distribuční soustavy.

Více

Online servis PDS

Webová aplikace, která umožňuje zákazníkům přístup k datům odběrných míst, pro která mají s PDS uzavřenou smlouvu o distribuci, přístup k fakturačním datům těchto odběrných míst, zadávání samoodečtů, podávání žádostí a reklamací.

Více

Kontaktní systém

Ať už potřebujete řešit smlouvu, stanoviska, připojení, žádosti, nebo máte jiné dotazy, vstupte do našeho kontaktního systému.

Odkaz