GasNet stavebníkům doporučuje: Nechte si vytyčit plynovody, ušetříte statisíce korun

5. května 2021

V roce 2020 došlo během stavební sezony k 537 případům narušení plynárenských zařízení. GasNet proto apeluje na stavebníky a stavební firmy, aby si před zahájením zemních prací nechali vytyčit polohu plynovodů.

Více

GasNet investuje v Plzni do modernizace plynovodů přes 180 milionů korun

28. dubna 2021

V letošním roce skupina GasNet opět pokračuje v rozsáhlých investicích na území města Plzeň. V průběhu tří let plynaři na území města vymístí z podzemních kolektorů zhruba 20 kilometrů plynovodů.

Více

Dřív koně, teď 3D modelování. GasNet staví plynovod Brněnskou vrchovinou

20. dubna 2021

Skupina GasNet rekonstruuje v těžko prostupné krajině Brněnské vrchoviny vysokotlaký plynovod Brno-Adamov-Blansko. Projektanti si vzali na pomoc 3D modelování stavby.

Více

  • Odběrový stupeň: GasNet – Základní
  • Pohotovost plyn: 1239
  • e-mail: info@gasnet.cz
  • Zákaznická linka GasNet: 555 90 10 10

Elektronické formuláře

Distribuce plynu online je bezplatnou aplikací, prostřednictvím které můžete snadno a z pohodlí domova komunikovat s provozovatelem distribuční soustavy.

Více

Online servis PDS

Webová aplikace, která umožňuje zákazníkům přístup k datům odběrných míst, pro která mají s PDS uzavřenou smlouvu o distribuci, přístup k fakturačním datům těchto odběrných míst, zadávání samoodečtů, podávání žádostí a reklamací.

Více

Kontaktní systém

Ať už potřebujete řešit smlouvu, stanoviska, připojení, žádosti, nebo máte jiné dotazy, vstupte do našeho kontaktního systému.

Odkaz