GasNet pomůže šetřit klima, s MPO uzavřel dohodu o energetické účinnosti

31. března 2021

Skupina GasNet uzavřela s ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) dobrovolnou dohodu v oblasti dosahování energetické efektivity. V dokumentu se skupina GasNet, český lídr v distribuci zemního plynu, zavazuje podporovat efektivnější nakládání s energiemi.

Více

Už rok proudí v českých plynovodech zelený biometan, loni to bylo 718 tisíc m3

22. března 2021

Využití biometanu bude nutné kvůli splnění emisních cílů EU. Jako první v tuzemsku vtláčí do své plynárenské sítě biometan skupina GasNet. Za první rok to bylo 718 tisíc m3.

Více

GasNet snížil emise na regulačních stanicích o 84 %

11. března 2021

Největšímu distributorovi zemního plynu v Česku se podařilo snížit emise oxidů dusíku (NOx) a oxidu uhelnatého (CO) na regulačních stanicích o 84 %. GasNet dosáhl významného poklesu díky modernizaci a výměně 819 plynových kotlů.

Více

  • Odběrový stupeň: GasNet – Základní
  • Pohotovost plyn: 1239
  • e-mail: info@gasnet.cz
  • Zákaznická linka GasNet: 555 90 10 10

Elektronické formuláře

Distribuce plynu online je bezplatnou aplikací, prostřednictvím které můžete snadno a z pohodlí domova komunikovat s provozovatelem distribuční soustavy.

Více

Online servis PDS

Webová aplikace, která umožňuje zákazníkům přístup k datům odběrných míst, pro která mají s PDS uzavřenou smlouvu o distribuci, přístup k fakturačním datům těchto odběrných míst, zadávání samoodečtů, podávání žádostí a reklamací.

Více

Kontaktní systém

Ať už potřebujete řešit smlouvu, stanoviska, připojení, žádosti, nebo máte jiné dotazy, vstupte do našeho kontaktního systému.

Odkaz