Naše auta přejdou na ekologické bioCNG

22. února 2021

Už 40 % vozů skupiny GasNet jezdí na stlačený zemní plyn (CNG), který má oproti benzinu nebo naftě výrazně nižší emisní stopu. Nyní pokryje spotřebu těchto automobilů biometan (bioCNG). Znamená to úsporu nejméně 1 356 tun emisí CO2.

Více

Rok covidu: nárůst distribuovaného plynu o 2,2 % a 50 výjezdů denně

10. února 2021

Loni jsme odběratelům svými plynovody dodali 6,77 mld. m3 plynu. To je o 144 mil. m3 (2,22 %) více než v roce 2019. Naši technici se navíc potýkali se ztíženými podmínkami kvůli covidu.

Více

Hasičům pomáhají naše detektory plynu

2. února 2021

Za rok mají pohotovostní technici ze skupiny GasNet více než 1000 společných výjezdů s hasiči. Díky vybavení od skupiny GasNet teď budou moci zasáhnout rychleji a efektivněji.

Více

  • Odběrový stupeň: GasNet – Základní
  • Pohotovost plyn: 1239
  • e-mail: info@gasnet.cz
  • Zákaznická linka GasNet: 555 90 10 10

Elektronické formuláře

Distribuce plynu online je bezplatnou aplikací, prostřednictvím které můžete snadno a z pohodlí domova komunikovat s provozovatelem distribuční soustavy.

Více

Online servis PDS

Webová aplikace, která umožňuje zákazníkům přístup k datům odběrných míst, pro která mají s PDS uzavřenou smlouvu o distribuci, přístup k fakturačním datům těchto odběrných míst, zadávání samoodečtů, podávání žádostí a reklamací.

Více

Kontaktní systém

Ať už potřebujete řešit smlouvu, stanoviska, připojení, žádosti, nebo máte jiné dotazy, vstupte do našeho kontaktního systému.

Odkaz