Možnost nahlášení periodického samoodečtu zákazníkem prostřednictvím aplikace

27. května 2020

V současné době nabízíme zákazníkům možnost nahlášení samoodečtu elektronickým způsobem prostřednictvím mobilní nebo webové aplikace.

Více

GasNet stavebníkům doporučuje: Nechte si vytyčit plynovody, je to zdarma a může vám to ušetřit statisíce korun

6. května 2020

Stavební sezóna se naplno rozbíhá a opět se začnou objevovat případy narušení plynárenských zařízení. Vznikají často velmi nepříjemné, někdy i zdraví nebezpečné situace, spojené s odstavením zákazníků a pochopitelně se značnými hmotnými škodami.

Více

Fyzické odečty nahrazujeme bezkontaktními samoodečty

30. dubna 2020

Vzhledem k vládním opatřením souvisejícím s epidemiií COVID-19 dočasně omezujeme provádění fyzických odečtů uvnitř objektů, které nahrazujeme tzv. samoodečtem.

Více

  • Odběrový stupeň: GasNet – Základní
  • Pohotovost plyn - 1239
  • e-mail: info@gasnet.cz
  • Nonstop zákaznická linka: 800 11 33 55

Elektronické formuláře

Distribuce plynu online je bezplatnou aplikací, prostřednictvím které můžete snadno a z pohodlí domova komunikovat s provozovatelem distribuční soustavy.

Více

Online servis PDS

Webová aplikace, která umožňuje zákazníkům přístup k datům odběrných míst, pro která mají s PDS uzavřenou smlouvu o distribuci, přístup k fakturačním datům těchto odběrných míst, zadávání samoodečtů, podávání žádostí a reklamací.

Více

Kontaktní systém

Ať už potřebujete řešit smlouvu, stanoviska, připojení, žádosti, nebo máte jiné dotazy, vstupte do našeho kontaktního systému.

Odkaz

nahoru