Změna subjektu PDS ve městě Vyškov, s účinností od 1.7.2021

24. května 2021

S účinností od 1.7.2021 dojde ke změně subjektu provozovatele distribuční soustavy (PDS) ve městě Vyškov, z aktuálního PDS, společnosti GasNet, s.r.o., na nového PDS, společnost Quantum, a.s..

Více

GasNet zprovoznil v Mladé Boleslavi druhou čerpací stanici na LNG

18. května 2021

GasNet úspěšně zprovoznil už svou druhou mobilní veřejnou plnicí stanici na zkapalněný zemní plyn (LNG). Samoobslužná čerpací stanice se nachází v Kosmonosech u Mladé Boleslavi, v bezprostřední blízkosti dálnice D10 a závodu Škoda Auto.

Více

GasNet stavebníkům doporučuje: Nechte si vytyčit plynovody, ušetříte statisíce korun

5. května 2021

V roce 2020 došlo během stavební sezony k 537 případům narušení plynárenských zařízení. GasNet proto apeluje na stavebníky a stavební firmy, aby si před zahájením zemních prací nechali vytyčit polohu plynovodů.

Více

  • Odběrový stupeň: GasNet – Základní
  • Pohotovost plyn: 1239
  • e-mail: info@gasnet.cz
  • Zákaznická linka GasNet: 555 90 10 10

Elektronické formuláře

Distribuce plynu online je bezplatnou aplikací, prostřednictvím které můžete snadno a z pohodlí domova komunikovat s provozovatelem distribuční soustavy.

Více

Online servis PDS

Webová aplikace, která umožňuje zákazníkům přístup k datům odběrných míst, pro která mají s PDS uzavřenou smlouvu o distribuci, přístup k fakturačním datům těchto odběrných míst, zadávání samoodečtů, podávání žádostí a reklamací.

Více

Kontaktní systém

Ať už potřebujete řešit smlouvu, stanoviska, připojení, žádosti, nebo máte jiné dotazy, vstupte do našeho kontaktního systému.

Odkaz