Přejít k obsahu | Přejít k menu | Přejít k vyhledávání

Staráme se o naše lidi i okolí

ikona

Pro přechod k udržitelné evropské energetice je nutná podpora mladých lidí, studentů technických, učňovských i vysokoškolských oborů. Dlouhodobě spolupracujeme se čtyřmi středními odbornými učilišti, kde se rekrutují budoucí plynaři. Vzdělání ale nezužujeme čistě na plynárenství. Pomáháme rozvíjet technické obory a pomocnou ruku jsme podali i třeba samotným učitelům díky iniciativě Elixír do škol.


ikona

Věříme, že diverzita, rovnost a inkluze jsou nezbytné prvky úspěšné, humánní kultury. Proto jsou součástí naší ESG strategie spojenou s naší hodnotou respekt. Podporujeme projekty rozvíjející rozmanitost a jsme hrdí, že jsme podepsali Evropskou chartu diverzity.


ikona

Bezpečnost a spolehlivost máme v krvi. Společně s neziskovými organizacemi usilujeme o to, abychom společně vytvářeli bezpečnější svět. Naší vlajkovou lodí je podpora dobrovolných hasičů, se kterým táhneme za jeden provaz nejen v terénu. Přes deset let podporujeme Anketu Dobrovolní hasiči roku. Navíc při péči o naše plynovody najezdíme ročně přes 20 milionů kilometrů a uvědomujeme si důležitost bezpečnosti silničního provozu. Podporujeme projekt Start Driving, který vzdělává mladé řidiče.

Podporujeme diverzitu a vzdělání

Cítíte plyn? Volejte kdykoliv.

Pohotovostní linka 1239

Potřebuje poradit?
Hledáte informace?
Kontaktujte zákaznickou linku.

Zákaznická linka 555 90 10 10