Přejít k obsahu | Přejít k menu | Přejít k vyhledávání

VIDEO: Oceňte nejlepší týmy dobrovolných hasičů

19.09.2022

#novinka  #tisková zpráva 
Letošní Anketa Dobrovolní hasiči roku zná TOP 50 týmů. Vyberte z nich vaše favority.

 

GasNet je již 12 let spolehlivým partnerem ankety a hasičům tak přispívá na vybavení. Jak významně budou jednotlivé týmy oceněny, můžete rozhodnout i vy. Hlasujte na www.ADHR.cz. Finální výsledky vyhlásíme na galavečeru 16. listopadu, který bude následně vysílat Česká televize. A jehož se také zúčastní šest našich zaměstnanců, kteří sdíleli pomocí aplikace GasNet Bezpečně nejlepší bezpečnostní podněty.

„Naše podpora navíc nespočívá pouze ve finanční pomoci prostřednictvím Ankety, ale také v samotné podpoře dobrovolnické činnosti našich zaměstnanců. Mnoho dobrovolných hasičů je totiž i mezi námi plynaři a když to situace vyžaduje, umožňujeme jim zapojit se do akcí. Tak tomu bylo i v případě požáru v Českém Švýcarsku. Všem hasičům a zaměstnancům GasNetu, kteří pomohli zvládnout tuto katastrofu, patří velký respekt,“ uvedl ředitel našeho provozu a údržby Petr Koutný na tiskové konferenci ADHR.

Vyjádřit váš respekt dobrovolným hasičům můžete také na sociálních sítích GasNetu: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter.

Cítíte plyn? Volejte kdykoliv.

Pohotovostní linka 1239

Potřebuje poradit?
Hledáte informace?
Kontaktujte zákaznickou linku.

Zákaznická linka 555 90 10 10