Přejít k obsahu | Přejít k menu | Přejít k vyhledávání

Kdo získá skleněnou přilbu? Dobrovolné hasiče oceníme už počtrnácté

27.05.2024

#novinka 
Hasiči a plynaři? Pomáháme společně! Respektujeme energii plynu, posilujeme bezpečnost a jako GasNet jsme už 14 let spolehlivým generálním partnerem Ankety Dobrovolní Hasiči Roku. I letos oceníme nejlepší týmy dobrovolníků a zlepšíme tak vybavení hasičů.

Každý den pečujeme o 65 tisíc kilometrů plynovodů, kterými proudí plyn k 2,3 miliónům domácností a firem. Klíčovou roli přitom hrají tři hodnoty: bezpečnost, spolehlivost a respekt. Tyto hodnoty sdílíme s dobrovolnými hasiči, kterých je mnoho i mezi námi plynaři. Rádi proto posilujeme vzájemnou spolupráci a podporujeme dobrovolnou hasičskou činnost našich zaměstnanců. Právě oni jdou dobrým příkladem v péči o bezpečnost,“ uvedl provozní ředitel GasNetu Petr Koutný na tiskové konferenci při příležitosti zahájení letošní Ankety.

Petr Koutný představil veřejnosti také mentoringový program GasNetu s hasiči, který za naši společnost vede Jaromír Conk.

Hasiči už získali pomoc v hodnotě přes 27 miliónů korun

Od 1. června začíná letní roadshow Ankety, během které bude značka GasNet vidět v obcích po celé republice. Mediálním partnerem roadshow je Český Impuls a její harmonogram najdete brzy na webu ADHR.cz. Zde také naleznete pravidla Ankety pro přihlašování týmů.

Na 50 hasičských týmů, které v Anketě obdrží největší počet hlasů, čeká reprezentativní ocenění v podobě skleněné zásahové helmy a finanční příspěvek na technické vybavení. Za uplynulých 13 let se díky Anketě a jejím partnerům podařilo ocenit 574 jednotek a sborů dobrovolných hasičů. Týmy obdržely dary v hodnotě 27,3 miliónů korun.

Slavnostní vyhlášení výsledků Ankety proběhne 29. listopadu za účasti kamer České televize. Obdobně jako vloni nebudou na galavečeru za odměnu chybět vybraní zaměstnanci GasNetu, kteří nejlépe pomáhají zlepšovat bezpečnost.

#PomáhámeSpolečně

Informace o spolupráci s hasiči průběžně přinášíme na našich sociálních sítích. Sledujete LinkedIn, Facebook, Instagram nebo X.

 

Cítíte plyn? Volejte kdykoliv.

Pohotovostní linka 1239

Potřebuje poradit?
Hledáte informace?
Kontaktujte zákaznickou linku.

Zákaznická linka 555 90 10 10