Přejít k obsahu | Přejít k menu | Přejít k vyhledávání

Slavíme zlato! Nejlepší kariérní web má GasNet

04.06.2024

#novinka 
Je to doma. Získali jsme 1. místo za naše kariérní stránky v největší HR marketingové soutěži v Česku a na Slovensku Recruitment Academy Awards 2024.

 

Do 9. ročníku soutěže přihlásilo 75 firem 130 projektů, které soutěžily v 9 kategoriích. Porota složená z předních specialistů na HR marketing a nábor zaměstnanců ocenila v kategorii velkých společností kariérní web GasNetu za autentičnost, srozumitelnou komunikační linku zaměřenou na plynařinu a vodíkovou budoucnost, fantastické texty, videa, přehlednou strukturu a citujeme: „Sexy značku.“

Naše kariérní stránky tak zvítězily před náborovými weby společností Letiště Praha, EXCALIBUR ARMY, Komerční banky nebo firmy MAKRO.

Značku zaměstnavatele dlouhodobě rozvíjíme podle jednoduchého pravidla firemní komunikace, které zní: GasNetu dáváme tváře a příběhy našich lidí. A přesně tak jsme od počátku stavěli i kariérky. Jsou jednoduše naše a o nás,“ popisuje klíč k úspěchu Naďa Davidová z HR týmu, která kariérní stránky koordinuje a spravuje.

Respekt za skvělý výsledek téměř roční práce…

…patří nejen našim kolegyním a kolegům z týmů HR, PR a komunikace. „Velké díky patří především všem našim plynařům z terénu i kanceláří, kteří dávají našim kariérkám svoji tvář, a nejen ve videích ukazují, jak každý den žijeme bezpečností, spolehlivostí a respektem. Díky,“ dodává Naďa.

Prohlédněte si kariérní stránky roku 2024 👉 gasnet.jobs.cz

Cítíte plyn? Volejte kdykoliv.

Pohotovostní linka 1239

Potřebuje poradit?
Hledáte informace?
Kontaktujte zákaznickou linku.

Zákaznická linka 555 90 10 10