Přejít k obsahu | Přejít k menu | Přejít k vyhledávání

FOTO: Vítejte, noví plynaři

27.06.2024

#novinka 
Proč chci jít teď na praxi do GasNetu? Se zdejšími plynaři jsem už pracoval a líbilo se mi firemní prostředí. Bylo kamarádské a současně jsem cítil respekt. Také se mi líbí, jak se firma prezentuje,“ říká Filip Mahovský, nejlepší absolvent oboru Mechanik plynových zařízení ze střední školy Brno-Bosonohy. Společně se šestnácti dalšími žáky byl Filip slavnostně pasován do stavu tovaryšského.

 

Nové členy jsme do plynárenské rodiny přivítali ve středu 26. června v historickém prostředí brněnské Nové radnice. „Česká republika nemůže fungovat bez plynu, proto potřebujeme nové generace plynařů. Generace, které nám pomohou s digitalizací plynárenství a s přechodem na nové plyny: biometan a vodík,“ uvedl na místě ředitel speciálních prací GasNetu Petr Zajíček. Současně poděkoval rodičům za důvěru, kterou mají v plynárenské řemeslo.

Tovaryše v Brně pasovali také další zaměstnanci GasNetu: Jan Foltýn a Dagmar Beranová.

Studentům říkáme #BuďGasNet

Můj recept na úspěch ve studiu plynařiny? Baví mě technologie a vlastně i to, že jde o unikátní obor. A když vás plynařina baví, studium vám jde samo,“ říká nejlepší absolvent Filip Mahovský.

Podívejte se na fota z ceremonie.

Líbí? 💚 #BuďGasNet 👉 gasnet.jobs.cz

Cítíte plyn? Volejte kdykoliv.

Pohotovostní linka 1239

Potřebuje poradit?
Hledáte informace?
Kontaktujte zákaznickou linku.

Zákaznická linka 555 90 10 10